Tapety z włókna szklanego- alternatywą dla zwykłych tapet. Tapety ścienne Warszawa

Jeżeli myślisz o remoncie mieszkania i chcesz nadać mu niepowtarzalny charakter- wybierz tapety ścienne.
Dzięki niemu twoje wnętrza staną się niezwykle nowoczesne, za pomocą tapety można optycznie powiększyć małe pomieszczenia.
W ofercie znajdują się różne wzory, kolory oraz faktury. Można tez zdecydować się na tapety 3d, które są łatwe w przyklejaniu, odporne na wilgoć i zmywanie.
Do wyciszenia ścian polecana jest tapeta korkowa.

 
Na rynku dostępna jest też tapeta z włókna szklanego. Niewątpliwie jej zaletą jest odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, czy uderzenia.
Taki rodzaj tapet może wytrzymać nawet 30 lat. W ofercie znajdują się tapety o różnych, niepowtarzalnych wzorach, o różnej grubości. Taki rodzaj tapet jest tylko jednobarwny i wymaga pomalowania.
Świetnie nadają się na zniszczone ściany, gdyż maskują wszelkie niedoskonałości. Przyklejane są za pomocą specjalistycznego kleju. Jednak ich montaż jest niezwykle trudny i czasochłonny, wymaga też niebywałej precyzji dlatego warto go powierzyć specjalistom.

Remonty Warszawa-fachowcy z doświadczeniem

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, specjalizujemy w pracach remontowych, takich jak malowanie, czy przyklejanie tapet. Do każdej naszej pracy podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje zadowolenie klientów.

 

Możesz również polubić…