Tanio i modnie – własny pomysł na stolik.

Wszyscy lubimy filiżankę dobrej kawy, a ta podana na świeżym powietrzu w deszczowy poranek jest najlepszym lekarstwem na nasze zmartwienia i problemy. Ale aby towarzyszyć takiej rozkoszy, możesz potrzebować idealnego stolika kawowego, który będzie służył jako podpora i najbardziej niezbędny element w projekcie Twojego salonu.
Stoliki kawowe są w różnych rozmiarach i aranżacjach ale znalezienie odpowiedniego dla Ciebie i Twojego domu może być nieco trudne. Na szczęście zawsze istnieje możliwość samodzielnego stworzenia takiego, który zaspokoi Twoje potrzeby i gust. Pomysł na stolik kawowy – ten wymarzony i zupełnie TWÓJ, znajdziesz w tym artykule. To pomysły całkowicie do samodzielnego wykonania a każdy z nich to łatwy projekt zrób to sam, odpowiedni do różnych upodobań.

Tanie pomysły na stolik kawowy DIY

Recykling jest obecnie tak łatwy, wystarczy się dobrze rozejrzeć… Przykładowo zaktualizuj wystrój wnętrza do świeżego, granatowego motywu i pomaluj stary kosz na śmieci w pięknym niebieskim odcieniu, który podkreśli ogólny zestaw.
Stare okna również możesz zamienić w piękny stolik kawowy.
Połącz przechowywanie i atrakcyjność w praktycznym stoliku kawowym w stylu vintage, stworzonym ze starego okna.
Metalowe profile i ładny kawałek drewna to wszystko, czego potrzeba aby zrobić gustowny i tani stolik.
Nowoczesny wystrój wnętrz może zawierać metaliczne akcenty. Połącz je z drewnianym blatem, aby rozgrzać nastrój.

Inspiracje na drewniane stoliki

Stare skrzynki na wino połączone w umiejętny sposób to świetny pomysł na stolik. Dlaczego nie wykorzystać kilku drewnianych skrzynek do stworzenia użytecznego stolika kawowego do swojego salonu? Wystarczy połączyć je w wybrany przez siebie kształt i przymocować.
Palety drewniane są najczęściej używanym zasobem przy remontach/budowach a jeśli ich nie mamy możemy łatwo zdobyć od znajomych rodziny czy marketów które ich nie potrzebują.
Z drewnianych palet, które są dostępne w różnych rozmiarach, można stworzyć prawie wszystko, co może nadać ciepły wygląd każdemu wnętrzu.
Wyobraź sobie, że rano delektujesz się filiżanką wspaniałej kawy na swoim małym balkonie urządzonym w skandynawskim stylu. Użyj starej drewnianej szpuli kabla, pomaluj ją na biało, udekoruj ulubionymi świecami, ziołami i luminarzami i użyj jej jako idealnego stolika kawowego.

 

Możesz również polubić…