Bądź eko i postaw na imitację podłogi drewnianej. Deski drewniane polimerowe – podłogi drewniane gdańsk

Jesteś zapalonym ekologiem, który wspiera wszystkie akcje przeciwników wycinki drzew? Chciałbyś mieć w domu solidną podłogę, ale nie chcesz przy tym przyczyniać się do wycinki drzew? Wybierz drewniane deski z polimeru na swoją podłogę. Deski drewniane polimerowe to rozwiązanie dla ceniących ochronę środowiska i solidne podłogi. Idealnie bowiem imitują drewno, a jednocześnie nie wymagają drogich zabiegów pielęgnacyjnych, jak cyklinowanie, olejowanie czy woskowanie. Przy tym producenci podkreślają, że mają jeszcze lepsze właściwości hydrofobowe, a promieniowanie UV nie ma wpływu na ich wygląd.

 
Jeśli cenisz sobie bardziej naturalne podłogi i jesteś mimo wszystko tradycjonalistą, możesz wybrać podłogi drewniane lite lub warstwowe. Musisz pamiętać, że będą od ciebie wymagały więcej zaangażowania w pielęgnację. Nie obejdzie się bez cyklinowania, olejowania lub woskowania. Podłogi drewniane zarówno polimerowe jak i z naturalnego drewna świetnie nadają się zarówno do wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.
Gdańsk jest miastem, gdzie mieszkańcy doceniają piękno i ponadczasowość podłóg drewnianych, możesz kupić podłogi z drewna polimerowego jak i naturalnego.

 

Możesz również polubić…